O nas

Grupa Komunikacyjna świadczy usługi z zakresu Public Affairs, Public Relations i Komunikacji oraz doradztwa strategicznego i wizerunkowego.

Jako Zespół najlepszych specjalistów posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami działającymi w rozmaitych sektorach gospodarki, życia publicznego i mediach.
W relacjach z naszymi Klientami stawiamy na najwyższą jakość, proponując i wdrażając wyłącznie skuteczne rozwiązania, które prowadzą do realizacji określonych celów strategicznych oraz biznesowych.

Wyróżnia nas doskonała znajomość wszelkich mechanizmów niezbędnych do długofalowego budowania i utrzymywania dialogu w kluczowych obszarach dla naszych Partnerów.

Nasze doświadczenie w połączeniu z pasją i niezawodną intuicją przełożyły się na sukces wielu projektów zarówno biznesowych, jak i społecznych.

 

„Misją Zespołu GK jest kreowanie pożądanego wizerunku naszych partnerów biznesowych nakierowane na osiągnięcie sukcesu m.in. poprzez skuteczne rzecznictwo ich interesów. Proponowane przez nas rozwiązania nie opierają się na zacieraniu różnic, a na przekształcaniu ich w atuty. Naszą siłą jest doświadczenie w rozmaitych sektorach gospodarki, życia publicznego oraz mediach.

Jako najlepsi pragniemy współpracować z najlepszymi!”